Home

Komatsu produkty

 • 901

  901

  Je součástí naší nejnovější generace harvestorů, které jsou charakteristické nejnovějšími úspěchy technologií, které jsou současně prospěšné životnímu prostředí, pracovnímu prostředí a výrobnímu prostředí. 901 splňuje budoucí požadavky jako žádný jiný s tak nízkým dopadem na životní prostředí.
  Více informací
 • Komatsu 835

  Komatsu 835

  Komatsu 835 je absolutně nejlepší na světě, co se týče přínosu pro životní prostředí, disponuje nízkou hmotností, návratností a má silné postavení mezi vyvážecí traktory díky své 11-ti tunové třídě. Jinými slovy je to opravdový odborník, který poskytuje majitelům i provozovatelům těchto strojů jedinečné výhody.
  Více informací
 • 911

  911

  Jedná se o všestranný harvestor, který již dnes přináší technologii nové generace – má velmi příznivý dopad na životní prostředí, pracovní prostředí a výrobní prostředí. Odůvodnění lze nalézt jak v celkovém vystupování, tak v detailech viz níže.
  Více informací
 • Komatsu 895

  Komatsu 895

  Komatsu 895 je jedinečný vyvážecí traktor vyvinutý tak, aby vydržel v provozu skutečně náročného vyvážení.
  Více informací
 • 951

  951

  Jedná se o největší harvestor na trhu vůbec. Je to obr nejnovějších technologií umožňující zcela novou úroveň výkonnosti, pohodlí obsluhy a šetrnosti k životnímu prostředí. Některé z nejdůležitějších příkladů síly jsou uvedeny níže.
  Více informací
 • Komatsu C93

  Komatsu C93

  Velmi výkonná univerzální harvestorová hlavice poskytující mimořádný prvotřídní výkon a moderní inovativní prvky.
  Více informací

Komatsu produkty

Copyright © 2015 Arcon Machinery a.s.
Web design Titio
Arcon