O nasArcon Machinery a.s. 


Skupina společností Arcon byla založena v roce 1974, aby na středoevropské a východoevropské trhy dodávala vysoce kvalitní průmyslová zařízení pro strojírenský a zpracovatelský průmysl. Kromě dodávek zařízení nabízí skupina Arcon designový a projektový management, poprodejní služby a dodávky náhradních dílů.

Arcon získal v minulosti četné mezinárodní zkušenosti. Skupina postupně expandovala, takže nyní zahrnuje síť společností a kanceláří v Rusku, ve Společenství nezávislých států, v České republice, na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Rumunsku, Bulharsku, Chorvatsku a Srbsku. 

Od otevření své pražské kanceláře pokračuje skupina Arcon v dodávkách širokého spektra vysoce kvalitních zařízení svým zákazníkům v České republice.

 


Komatsu Forest AB

Komatsu Forest AB (dříve Valmet AB) je výrobcem lesních strojů a zároveň průkopníkem v lesnické mechanizaci. Vášeň, nejnovější technologie, důkladné porozumění podnikání, neustálý vývoj ještě produktivnějších, ergonomických a šetrných vůči životnímu prostředí výrobků, to vše zvyšuje Vaše možnosti v odvětví lesnického průmyslu. Komatsu Forest je součástí korporace Komatsu.
 

 

Log Max

 

Copyright © 2015 Arcon Machinery a.s.
Web design Titio
Arcon